Yükleniyor
Sipariş Takibi
Üye Girişi
Yeni Üyelik
Sıkça Sorulan Sorular

Hangi Saatler Arası Sipariş Verebilirim
Haftanın yedi günü açık online çiçekçi mağazamız  www.nettencicek.com sitemiz üzerinden 7/24 online  veya 0212 212 38 32 - 0212 212 38 35nolu telefondan çağrı merkezimiz aracılığıyla  çiçek siparişi verebilirsiniz.

Siparişime Ulaşım Ücretleri Dahilmi
İstanbul içi  gönderilen çiçeklerin şehir içi  teslimalarda herhangi bir ücret alınmamaktadır. Şehir merkezleri dışındaki yerleşim merkezlerine örn: çatalca, siliivri, şile gibi ilçelere gönderilmek istenen bazı çiçek çeşitlerinin gönderimlerinde ekranda belirtilen fiyatlar üzerinden yol ücreti talep edilir.

Siparişimin Teslim Edildiğini Nasıl Öğrenebilirim
Sipariş işleminiz sonunda, siparişinizin takibini sağlamak adına size sipariş numarası vermekteyiz. Siparişinizin durumunu Sipariş Takibi menüsünden sipariş numaranız ile öğrenebilirsiniz. Siparişiniz teslim edildiğinde sizi e-mail ile bilgilendireceğiz. Ayrıca siparişinizi oluştururken SMS ile teslimat seçeneğini işaretlediğiniz durumda, teslimat bilgileri cep telefonunuza SMS ile bildirilecektir.

Alıcı Adresinde Yoksa
Yerlerinde bulunamayan alıcıların çiçekleri, evlerde komşu daireye veya apartman görevlisine,sitelerde güvenlik görevlilerine, iş yerlerinde bölüm arkadaşlarına, hastane ve otellerde ise resepsiyon görevlilerine, askeri hastanelerde ve kurumlarda nöbetçi subaylar veya erlere isim soyadı alınarak imza karşılığında teslim edilir.

Teslimat Adresi ve/veya Tarihini Değiştirebilirmiyim
Siparişiniz teslimat için yola çıkmadığı sürece değişiklik yapabilirsiniz.

Nasıl Ödeme Yapabilirim
Kredi Kartı / Banka Kartı ile Ödeme, Havale/EFT ile Ödeme, Telefonda Kredi Kartı ile Ödeme Mail Order ve yurt dışında verilen çiçek siparişlerinde western un&on Ödeme seçeneklerimiz mevcuttur. Ödemeniz bize ulaştıktan sonra siparişiniz işleme alınacaktır.

Mastercard veya Visa Kredi Kartınız ile 128 Bit güvenli ödeme yapabilirsiniz. Kredi Kartı ile ödemelerinizde siparişiniz hemen işleme alınır.

Mail Order Ödemesi için Sipariş sonrası kredi kartınız ile 0212 212 38 32 ve 0212 212 38 35 no'lu telefondan bize ulaşarak Mail Order ile ödemenizi yapabilirsiniz.Ödeme sonrası siparişiniz hemen işleme alınır.

Banka havalesi ile ödemelerinizi yapabilirsiniz. Banka hesaplarımızdan herhangi birine havale/eft yaparak Ödeme Bildirim Formunu ile bize bildirebilirsiniz. Ödemeniz hesabımıza ulaştığı anda siparişiniz işleme alınır ve sms ile size bilgi verilir.

İndirim kuponumu nasıl kullanabilirim
Siparişinizi verdiğinizde sağ alanda çıkan fiyat bölümünde "İndirim Kodu Kullan" butonuna basarak kodunuzun girişini yapabilir ve indiriminizi aktive edebilirsiniz.

Üyelik avantajı nedir.
Siparişlerinizde üyelerimize özel indirimler ugulamakayız.

Çiçek siparişim aynı gün teslim edilir mi
Siparişlerinizi belirttiğiniz gün ve zaman dilimi içerisinde, mümkün olan en kısa sürede alıcınıza ulaştırmaktayız.

Çiçekleriniz canlı mı
Sitemizde yer alan ürünlerde kullandığımız çiçekler, günlük taze yerli ve ithal  canlı çiçeklerdir.

Siparişimin faturası ne kadar sürede elime ulaşır
Faturanız, siparişinizin teslimatından sonra 7 iş günü içerisinde belirttiğiniz adrese veya e-posta adresinize ulaştırılır.

Türkiye'nin her yerine sipariş teslimatınız mevcut mudur

Sadece İsanbul Avrupa ve Anadolu Yakası ilçelerine sipariş kabul etmekteyiz.

Siparişimde değişiklik nasıl yapabilirim
Siparişinizle ilgili bilgi değişikliklerini, siparişiniz dağıtıma çıkmadan yapabilirsiniz. Siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş bilgilerinizde değişiklik yapmak üzere gerekli değişikliği 0212 212 38 32 - 0212 212 38 35 nolu telefonlardan müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçerek yapabilirsiniz.

Siparişimi nasıl iptal edebilirim
Siparişinizin iptalini sipariş hazırlanıp yola çıkmadığı sürece 0212 212 38 32 müşteri hizmetlerimiz ile görüşerek yapabilirsiniz. Bu işlemi yapabilmeniz için çiçeğinizin hazırlanmamış ve dağıtıma çıkmamış olması gereklidir.

Alıcı Çiçeği Kabul Etmezse

Alıcı Çiçeği kabul etmezse teslimat için ısrar edilmez ve ücret iadesi apılmamaktadır.