Yükleniyor
Sipariş Takibi
Üye Girişi
Yeni Üyelik

İki Dallı Mor Orkide

Ürün Kodu : nt1312

Beyaz seramik saksıda  kurdela ile hazırlanan yaklaşık 60 cm yüksekliğinde iki dallı mor orkide

Orkide Bakımı : Orkide  Bir hafta  10 gün arasında sulama yapılması en doğru olanıdır. Dilerseniz toprak kısmına üstten yada  su dolu bir kap içine saksı hizasına kadar batırıp 1  dakika kadar  suda bekletilerek yapılan sulama en uygunudur. Orkide çiçeği bol aydınlık ışıklı nemli ortamları sever, Orkideyi koyacağınız yer klima karşısında ve kalorifer peteği üzerinde olmamalıdır. Çiçekleri döküldükten sonra, çiçek sapı alttan 3. boğumun 1 cm üzerinden kesilmek suretiyle tekrar çiçek vermesi sağlanabilir, fakat bu üzün bir süreçtir.Orkidenizi kışın soğuk ortamlardan Yaz aylarında yakıcı güneşe maruz bırakılmamasını tavsiye ediyoruz.

110TL + KDV
İki Dallı Mor Orkide
TAKVİM
27 Şubat PAZARTESİ
26 Şubat YARIN
25 Şubat BUGÜN
SİPARİŞ VER
Ürün Özellikleri
Yorumlar ()
YORUM YAP
İki Dallı Mor Orkide

Beyaz seramik saksıda 3 adet mini kırmızı kalp, gri inci ve kurdela ile hazırlanan yaklaşık 60 cm yüksekliğinde iki dallı mor orkide

 

YORUM YAZ
Ürüne Puan Verin
İsmim Görünsün
İsmim Görünmesin
EKLE
VAZGEÇ
Gökhan
Kurtköye istediğim saat aralıgında resimdeki ile birebir mükemmel çiçek ve zamanında teslimat. hizmet kalitenizi bozmadan yolunuza devam etmenizi temenni ederim
B.Acarf
Bugune kadar yolladığım en güzel ambalajlı orkideydi. Teşekürler hayırlı işler
Coşkun
Dudulludaki eşime evlilik yıldönümü için gönderdiğim orkideyi istediğim saatte ve resimdeki formatta teslimatı için teşekkürlerimi sunarım.
Romantik :
Orkide siparişimi Tamda istediğim zamada güzel ve resimdeki gibi teslim edildiği için herkese gönül rahatlığıyla tavsiyede ediyorum.
BENZER ÜRÜNLER
Beyaz Orkide ve Güller
200,00TL + KDV
Beyaz Orkide
85,00TL + KDV
Aşkın Romantik Hali
350,00TL + KDV
41 Kırmızı Gül
280,00TL + KDV
60 Adet Kırımızı gül
480,00TL + KDV
Enbüyük Aşk
700,00TL + KDV